תקנון

​​​​​​​
תקנון החנות
תקנון זה מנוסח בלשון זכר , אך פונה לכלל המינים ואין בכך לפגוע בבני המין אשר התקנון אינו מנוסח בלשונו.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

מכירת ראשי דיו איכותיים ותואמים למדפסת, מחירים זולים ומשלוח חינם.  אחריות ושירות מעולים.

לייעוץ ומכירות: 054-2549008
הנחה מיוחדת למוסדות וארגונים.
אנו יבואנים וספקים של ציוד מחשוב לעסקים, עמדות קיוסק למידע אישי, עמדות לניהול והפקת תורים, מערכות בקרת כניסה וייעוץ בתחום אבטחת מידע.

אתר זה הינו אתר מסחרי המשמש לצרכי מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט.

האתר משמש לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.
המחירים באתר כוללים מע"מ ע"פ חוק, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
בעלי האתר ו/או מי מטעמיו רשאים לשנות את מחירי המוצרים ועלויות המשלוח מעת לעת.
הזמנת מוצרים
במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן :
החנות תציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש.
לאחר הוספת המוצרים המבוקשים ל"עגלת הקניות" ימשיך הקונה בעמוד "עגלת הקניות" ל"אישור קנייה" ושם ימלא את פרטיו המלאים, פרטי כתובת למשלוח המוצר ופרטי כרטיס אשראי לחיוב.
השלמת הליך הרכישה יבוצע רק לאחר קבלת אישור מול חברת האשראי, ובהימצאות המוצר במלאי של היבואן, ולאחר קליטת הזמנה שהוזנה באופן תקין עם כל הפרטים המלאים לצורך משלוח המוצר ללקוח.
לבעלי האתר ו/או מטעמיו תהא הזכות לבטל את הרכישה של הלקוח אם חל שיבוש בהצגת המוצר, במחיר או בכל פרט אחר והלקוח לא יחויב בעלות ביטול ההזמנה.
 
ביטול הזמנה
 ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן החוקhttp://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations  )
ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהן, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.
במקרה של ביטול העיסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.
אם סופק המוצר ללקוח , חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה . מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח , וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח .
בעלי האתר ו/או מי מטעמו יהיו רשאים לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.
במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .
 *מקרים בהם לא ניתן לבטל עסקהhttp://www.consumers.org.il/category/cases-for-no-annulment-rights
 
אספקת המוצרים
מסירת פרטים שגויים בהזמנה תגרום לכך שהמוצרים לא יגיעו אל הלקוח, ומוצר שיחזור אלינו עקב כך יחויב בדמי משלוח חוזרים לכתובת הנכונה שעודכנה בדיעבד.
בעלי האתר ו/או מי מטעמו ידאגו לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צוין מפורשות אחרת, ומספר ימי העסקים למשלוח המוצר נספרים רק לאחר האישור של חברת האשראי על העסקה .
בעלי האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.
שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.
זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.
(משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יתבצעו עד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה ולעניין כל הסכם זה אזורים המופיעים בטבלת יעדים חריגים שבאתר HFD ולרבות יישובי רמת הגולן, גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי, יישובי בקעת הירדן, ישובים מעבר לקו הירוק (שטחים) יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה.)
שינוי כתובת לאחר יציאת השליח להפצה כרוכה בעלות של שליחות נוספת.
בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).
אין כניסה לישובים וכפרים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני.
לא יינתן פיצוי כספי עבור איחור שנגרם ע"י היבואן/הספק או חברת השליחויות בכל מקרה.

 
דמי משלוח
אם ברצונו של הלקוח לשדרג את סוג המשלוח הוא יעשה זאת בעמוד עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.

במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהמחסן וזאת בתיאום מראש עם החנות.
מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.


שירות לקוחות
כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה , ניתן לפנות אל:
 טלפון : 054-2549008
כתובת : ת.ד. 746 בני עייש 6086000
דוא"ל : orly@cyber-tech.co.il
 
אחריות
יש לדאוג להחזיק את המוצר בטמפרטורה המומלצת של היצרן/היבואן בהתאם כתוב על האריזה כדי למנוע ביטול של אחריות על המוצר.
במידה והגיע אליכם מוצר שאינו תקין, יש לפנות בהקדם לנציג טכני שלנו לצורך פתרון הבעיה.
אם התקלה לא נפתרה, יש לשלוח אלינו את המוצר חזרה, אנו נבדוק את המוצר ובהתאם לממצאים נשלח מוצר זהה ללקוח על חשבוננו.
התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החנות.
המידע המופיע באתר נלקח מהספקים/יבואנים/יצרנים. אם נתקלתם במידע שגוי או מוטעה באתר נשמח אם תעדכנו אותנו כדי שנדאג לתקן ולעדכן את המידע בהקדם האפשרי.
החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
במידה ויש אי תאימות של המוצר למדפסת , הלקוח ידאג לשלוח על חשבונו את המוצר חזרה לכתובת המחסן, ולאחר בדיקת המוצר ובהתאם לממצאים יזכה את הלקוח בעלות המוצר.
בעלי האתר ו/או מי מטעמיו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש באמצעות האתר .
בכל מקרה לא תחול על בעלי האתר ו/או נציגים מטעמיו אחריות כלשהיא בגין נזק ישיר, עקיף או נזק מכל סוג שהוא, בגין אובדן שימוש, אובדן רווחים או אובדן נתונים הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש באתר או במוצר או בגין עיכוב בזמן האספקה או באי יכולת להשתמש במוצרים.
בעלי האתר ו/או מי מטעמיו לא יישאו בכל אחריות בכל שימוש בלתי מורשה, שימוש שלא כדין או במרמה שייעשה על ידי צד ג' בכרטיס אשראי לשם ביצוע הזמנה או רכישה באתר.
במידה ותהיה תקלה במערכות המחשוב של האתר, התקשורת והאחסון, כולל במקרים של חבלה ופריצה לאתר ואירוע סייבר, בעלי האתר ו/או מי מטעמו שומרים לעצמם את הזכות לסגור את האתר לאלתר ולבטל מכירה ע"פ שיקול דעתה ולא תהא תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר ו/או מי מטעמיו.
בעלי האתר ו/או מי מטעמו רשאים לבטל הזמנה בכל עת, ולשנות את התקנון באתר ע"פ שיקוליה הבלעדיים, ולא יינתן פתח לטענה או תביעה כנגדם.
אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות.
אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
הגנת הפרטיות
הפרטים הנמסרים באתר ע"י הלקוח מועברים אלינו מוצפנים לצורך השלמת ביצוע רכישה, משלוח המוצר ללקוח ולביצוע החיוב מול חברת האשראי בלבד.
בכל מקרה בעלי האתר ו/או מי מטעמו אינם מעבירים מידע על לקוחותינו לצד ג'.
 
המשך קנייה מהנה!

Coi בניית אתרים
0
דף הבית